KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746221
nr 1374 6221
Thor Lindeneg
(f. 1941), Danmark
Oljemålning, "Ninni". Signerad, daterad 1992. Olja på duk, 74x60cm
Thor Lindeneg, dansk konstnär född 1941.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:33:46
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr